قبل از نرم افزار CRM، بی‌نظمی پیگیری‌ها، وابستگی به افراد، عدم وجود یک دیتابیس از مشتریان، فروش آشفته و نداشتن تصویر روشن از کسب و کار باعث می شد شما شب ها در آرامش نخوابید.

اما بعد از نرم افزار CRM، نظم و سرعت در پیگیری ها، عدم وابستگی به افراد، فروش بیشتر، در کنترل بودن فروش توسط شما و دیدن آنچه که به شما کمک می کند تا رشد کنید باعث خواهد شد شما شب ها آسوده بیاسایید.

تحقیقات نشان می دهد

مهمترین ویژگی آن را سهولت استفاده می دانند. آپولو خیلی خیلی خیلی ساده و راحت برای استفاده است، شما با یک آموزش 9 دقیقه ای می توانید استفاده از آن را از همین 9 دقیقه دیگه شروع کنید.

نرم افزار CRM یا نرم افزار ارتباط با مشتری با ثبت و مدیریت تعاملات بین شرکت و مشتری این امکان را فراهم می آورد که مدیران کسب و کار با دیدن گزارشات، سابقه ارتباط با مشتریان و نشانگرهای فروش بتوانند تصمیم های درستی برای کاهش هزینه ها، افزایش فروش و رضایت مشتری بگیرند.

تحقیقات نشان می دهد که استفاده از نرم افزارهای CRM تا ۳۰۰ درصد نرخ تبدیل فرصت به مشتری را در شرکت ها افزایش می دهد. یکی از قدیمی ترین برندها در این حوزه crm مایکروسافت می باشد. البته salesforce , سی‌ آر ام شرکت Oracle و SAP نیز جزء نرم افزارهای معروف می باشند. در عصر کنونی ارتباط درست با مشتری اهمیت بیشتری نسبت به فروش پیدا کرده است. این موضوع جزء اصلی ترین مزیت رقابتی شرکت ها در موفقیت و فروش بیشتر است.

آپولو برای من مثل یک معجزه بود. از وقتی تیمم با آپولو کار میکنه، 20% در تایممون صرفه جویی میشه و 53% هم افزایش ورودی مالی در مجموعه داشتیم.

مجید صدیقی؛ دیوار

من یادم نمیاد قبل از آپولو چجوری مشکلات مشتری هام رو حل میکردم!!!

آپولو مثل اکسیژن میمونه برای کسب و کار ما… خصوصاً کسب و کارهای آنلاین

طاهره اسدی؛ دیجی‌کالا

آپولو برای من مثل یک معجزه بود. از وقتی تیمم با آپولو کار میکنه، 20% در تایممون صرفه جویی میشه و 53% هم افزایش ورودی مالی در مجموعه داشتیم.

احمد جنت مکان؛ اسنپ

  • تعریف انواع مختلف فروش و صدور اعلامیه قیمت بر اساس نوع فروش
  • صدور صورت حساب مشتریان
  • محاسبه خودکار مالیات بر ارزش افزوده و تهیه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
  • یکپارچگی اطلاعات بین انبار و فروش و دریافت و پرداخت
  • گزارش‌گیری ریالی و تعدادی از فرایند فروش
  • تهیه ساده فایل خرید و فروش فصلی
  • دسترسی به نمودارهای فروش (ماهانه/روزانه)، سود و زیان فروش و گزارش تجزیه سنی بدهکاران
  • ارسال مانده حساب مشتریان از طریق پیامک
  • یادآوری و ارسال اطلاعات اقساط فروش به مشتریان
keyboard_arrow_up
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت به مجموعه آپولو تعلق دارد.